Be You
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Be You

WeLcOmE!!!
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кажи ми кой ти е приятел...

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Snake
Админ
Админ
Snake


Брой мнения : 243
Age : 36
Location : Plovdiv
Registration date : 15.11.2007

Кажи ми кой ти е приятел... Empty
ПисанеЗаглавие: Кажи ми кой ти е приятел...   Кажи ми кой ти е приятел... Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 11:44 am

Върнете се в началото Go down
https://beyou.bulgarianforum.net
Snake
Админ
Админ
Snake


Брой мнения : 243
Age : 36
Location : Plovdiv
Registration date : 15.11.2007

Кажи ми кой ти е приятел... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми кой ти е приятел...   Кажи ми кой ти е приятел... Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 12:17 pm

Вие събрахте: 180 точки



Вие сте най-добрият от възможните приятели - внимателен, великодушен, верен, изпълнен със съчувствие, но не робски предан. Приятелите ви знаят, че винаги могат да разчитат на вас, вие сте готов да отделите време, за да се опитате да ги разберете. идеята за взаимопомощ, която позволява да се установяват проверени от времето приятелски отношения, ви е по сърце.
Помислете: винаги ли сте на същата висота в семейството и ако не, що за "икономия" на душевни сили е това. Може би враговете на дома ви за вас са кулиси, зад които трябва да се подготвяте, преди да излезете на сцената на приятелското общуване?
Върнете се в началото Go down
https://beyou.bulgarianforum.net
Нежна
Зяпач
Зяпач
Нежна


Брой мнения : 34
Registration date : 19.11.2007

Кажи ми кой ти е приятел... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми кой ти е приятел...   Кажи ми кой ти е приятел... Icon_minitimeВто Ное 20, 2007 2:44 pm

А пък при мене близките ми страдат заради това че се втурвам все да помагам на другите ... Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кажи ми кой ти е приятел... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми кой ти е приятел...   Кажи ми кой ти е приятел... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кажи ми кой ти е приятел...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be You :: ЗАБАВА :: Тестове-
Идете на: