Be You
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Be You

WeLcOmE!!!
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кой ще е първият пациент (жертва) ? :)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
((Chocolate))
Модератор
Модератор
((Chocolate))


Брой мнения : 8
Age : 40
Location : Sofia
Registration date : 15.11.2007

Кой ще е първият пациент (жертва) ?  :) Empty
ПисанеЗаглавие: Кой ще е първият пациент (жертва) ? :)   Кой ще е първият пациент (жертва) ?  :) Icon_minitimeПет Ное 16, 2007 8:59 pm

Кой ще е първият пациент (жертва) ? :study: :bom: Laughing
Върнете се в началото Go down
karamelov
Кулинарно Изкушение
Кулинарно Изкушение
karamelov


Брой мнения : 70
Age : 42
Location : Sofia
Registration date : 16.11.2007

Кой ще е първият пациент (жертва) ?  :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ще е първият пациент (жертва) ? :)   Кой ще е първият пациент (жертва) ?  :) Icon_minitimeПет Ное 16, 2007 10:19 pm

шоколадка ще е първия пациент.


ЕЕ напомняш ми за една жена,която никога няма да забравя, и болката може да ме убие.
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com
bibi_30_BS
Зяпач
Зяпач



Брой мнения : 14
Registration date : 16.11.2007

Кой ще е първият пациент (жертва) ?  :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ще е първият пациент (жертва) ? :)   Кой ще е първият пациент (жертва) ?  :) Icon_minitimeСъб Ное 17, 2007 2:32 pm

karamelov написа:
шоколадка ще е първия пациент.


ЕЕ напомняш ми за една жена,която никога няма да забравя, и болката може да ме убие.

Карамелов няма лошо да помниш винаги дадена жена, но не си я спомняй с болка , а само с любов. Ще се чувстваш много по добре.
Върнете се в началото Go down
karamelov
Кулинарно Изкушение
Кулинарно Изкушение
karamelov


Брой мнения : 70
Age : 42
Location : Sofia
Registration date : 16.11.2007

Кой ще е първият пациент (жертва) ?  :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ще е първият пациент (жертва) ? :)   Кой ще е първият пациент (жертва) ?  :) Icon_minitimeСъб Ное 17, 2007 2:39 pm

bibi_30_BS написа:
karamelov написа:
шоколадка ще е първия пациент.


ЕЕ напомняш ми за една жена,която никога няма да забравя, и болката може да ме убие.

Карамелов няма лошо да помниш винаги дадена жена, но не си я спомняй с болка , а само с любов. Ще се чувстваш много по добре.

да но ако въпросната жена те е наранила до болка , как бих могъл за болката да мисля с добро. НЕстава :(
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com
bibi_30_BS
Зяпач
Зяпач



Брой мнения : 14
Registration date : 16.11.2007

Кой ще е първият пациент (жертва) ?  :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ще е първият пациент (жертва) ? :)   Кой ще е първият пациент (жертва) ?  :) Icon_minitimeСъб Ное 17, 2007 2:42 pm

karamelov написа:
bibi_30_BS написа:
karamelov написа:
шоколадка ще е първия пациент.


ЕЕ напомняш ми за една жена,която никога няма да забравя, и болката може да ме убие.

Карамелов няма лошо да помниш винаги дадена жена, но не си я спомняй с болка , а само с любов. Ще се чувстваш много по добре.

да но ако въпросната жена те е наранила до болка , как бих могъл за болката да мисля с добро. НЕстава :(


От тази болка може да те излекува само друга жена Razz
Върнете се в началото Go down
karamelov
Кулинарно Изкушение
Кулинарно Изкушение
karamelov


Брой мнения : 70
Age : 42
Location : Sofia
Registration date : 16.11.2007

Кой ще е първият пациент (жертва) ?  :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ще е първият пациент (жертва) ? :)   Кой ще е първият пациент (жертва) ?  :) Icon_minitimeСъб Ное 17, 2007 3:03 pm

другата няма да е същата която е причинила болката, тъй че другата само ще се явява нещо като противоотрова но болката ще си остане
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com
Sponsored content





Кой ще е първият пациент (жертва) ?  :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ще е първият пациент (жертва) ? :)   Кой ще е първият пациент (жертва) ?  :) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой ще е първият пациент (жертва) ? :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be You :: ИСКРЕНО И ЛИЧНО :: Д-р Любов-
Идете на: