Be You
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Be You

WeLcOmE!!!
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Интервю с Phibi

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Snake
Админ
Админ
Snake


Брой мнения : 243
Age : 36
Location : Plovdiv
Registration date : 15.11.2007

Интервю с Phibi Empty
ПисанеЗаглавие: Интервю с Phibi   Интервю с Phibi Icon_minitimeСря Ное 21, 2007 12:39 am

Razz здравей! Кои са точните думи, които те описват? Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://beyou.bulgarianforum.net
phibi
Зяпач
Зяпач
phibi


Брой мнения : 8
Registration date : 19.11.2007

Интервю с Phibi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Phibi   Интервю с Phibi Icon_minitimeСря Ное 21, 2007 9:51 am

Здрасти! 11_1_218v

За точните не знам, но ще опитам с тези -
хаотична,
емоционална,
различна,
ранима,
раняваща,
усмихната,
откачена...

cais3
Върнете се в началото Go down
elf`s_soul
Зяпач
Зяпач
elf`s_soul


Брой мнения : 22
Age : 33
Registration date : 17.11.2007

Интервю с Phibi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Phibi   Интервю с Phibi Icon_minitimeСря Ное 21, 2007 10:19 am

Тъга?! какво ни дава и какво ни взима тя ? grin2 cvete3
Върнете се в началото Go down
phibi
Зяпач
Зяпач
phibi


Брой мнения : 8
Registration date : 19.11.2007

Интервю с Phibi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Phibi   Интервю с Phibi Icon_minitimeСря Ное 21, 2007 2:27 pm

От наша гледна точка, на поетически развиващите се, ни дава вдъхновение, причина да искаме да кажем нещо. А ни взима почти всичко друго :)
Върнете се в началото Go down
Arwen
На кръстопътя на своите надежди
На кръстопътя на своите надежди
Arwen


Брой мнения : 33
Age : 35
Registration date : 15.11.2007

Интервю с Phibi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Phibi   Интервю с Phibi Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 7:25 pm

Сис tongue4
Мислиш ли, че щастието се крие вътре в нас, а не някъде отвън? И смяташ ли, че положителното мислене води до положително развитие на нещата?
Върнете се в началото Go down
phibi
Зяпач
Зяпач
phibi


Брой мнения : 8
Registration date : 19.11.2007

Интервю с Phibi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Phibi   Интервю с Phibi Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 8:55 pm

Виви 11_1_212

Не съм съвсем сигурна дали точно положителното мислене помага за щастливия край, дори съм леко скептично настроена. Но то определено те кара да възприемаш нещата от по-ведрата им страна, която боли по-малко :)

Сега се сещам за еедна мисъл, звучаща горе-долу така:
"Щастието е като парфюм - не можеш да дадеш на другите, ако нямаш малко по себе си" Може би е вярно Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
zatoichi
Зяпач
Зяпач
zatoichi


Брой мнения : 3
Registration date : 25.11.2007

Интервю с Phibi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Phibi   Интервю с Phibi Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 12:20 am

Не си спомням да ми се е отдавала възможност да те питам на друго едно интервю,но тука те хванах Laughing
Та,първо,като стана дума за интервюта,интересно ми е как ще си взимаш твоите бъдещи,тоест,в кои от споменатите вече по-долу от теб параметри ще се впишеш,за да изстискаш,така да се каже,душицата на набелязаната жертва? Very Happy
И още едно скромно въпросче.Сис?!Виви?!Кои са тия брие? Very Happy
Върнете се в началото Go down
phibi
Зяпач
Зяпач
phibi


Брой мнения : 8
Registration date : 19.11.2007

Интервю с Phibi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Phibi   Интервю с Phibi Icon_minitimeСъб Дек 08, 2007 4:47 am

zatoichi написа:
Не си спомням да ми се е отдавала възможност да те питам на друго едно интервю,но тука те хванах Laughing

Тук бъркаш, Венко Rolling Eyes


Цитат :
Та,първо,като стана дума за интервюта,интересно ми е как ще си взимаш твоите бъдещи,тоест,в кои от споменатите вече по-долу от теб параметри ще се впишеш,за да изстискаш,така да се каже,душицата на набелязаната жертва? Very Happy

Хаххха, да не си се наговорил с дядо ми, и той все това ме пита 36_11_20
Истиана е, че интервюто е най-трудната част от занаята, както ни казват повечето ни преподаватели. Защото в основната си идея, за разлика от сегашния си вариант, това е диалог, а не просто задаване на набелязани въпроси или пълно отклоняване от основната тема, както се случва често. Майсторлъкът е хем ти да си питащият, хем да лъкатушиш, хем пак да стигнеш до там, където си си решил още преди нещата да започнат да се случват. cais3 А за мен това си изглежда бая плашещо, поне на този етап.

Що се отнася до останалата част от въпроса ти... аз на теб изстисках ли ти душата, а? Razz Razz Razz Не, нали? Какво те кара да смяташ, че ще го направя с други тогава? Laughing



Цитат :
И още едно скромно въпросче.Сис?!Виви?!Кои са тия брие? Very Happy

Няма пък! Остани си на тъмно 36_2_29
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Интервю с Phibi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Phibi   Интервю с Phibi Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Интервю с Phibi
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be You :: ЗА НАС :: Интервю с потребители-
Идете на: