Be You
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Be You

WeLcOmE!!!
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Огледалото / съвременна приказка по Фън Шуй/

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
сапфира
Зяпач
Зяпач
сапфира


Брой мнения : 18
Registration date : 20.11.2007

Огледалото / съвременна приказка по Фън Шуй/ Empty
ПисанеЗаглавие: Огледалото / съвременна приказка по Фън Шуй/   Огледалото / съвременна приказка по Фън Шуй/ Icon_minitimeВто Ное 20, 2007 9:14 pm

Какво ли да го правя този "моя"? Не е лош- никак даже. Работен, умен, че и добре се държи с мен / само дето рядко му виждам очите/, защото си има един недостатък- види ли "фуста" и неговите очи залепват за нея. Какви са тези неговите прилипчиви очи не зная, ама голям проблем ми отварят. Хайде де обърни си погледа, погледни на обратно, деца имаш, семейни задължения.. Да, но човечето не ще да чуе. Пък то "фусти", както се казва- дал Господ. Ама и аз съм една добричка. Все го уча- не е тъй бре човече обратно е. Пък той ми се радва и повтаря "моята енциклопедийка", "много си те обичкам". Вярно обичкаме, дори ме глези- облечи се, съблечи се ще настинеш но и ме действа отиди там ела тук свърши това или онова. И аз докато се въртя като "театрална звезда" той използва момента и хайде подир слеедващата..
Как да е... уж весел живота, но нещо вътре боцка и обива. Пък като взе, че и да увеличи бройката на блеещите аганца "извън стадото" хептян се вкиснах и опнах. Ей таз вече роля я не ща. Все пак съм "звезда" пък то примадоните капризни биват. Няма да играя "първа ханъма" . Смея се аз ама вътре гори и не спира. Проклинам, плача, тъжа- каква е тази мойта съдба? Що пък да се случва точно на мене. И до като тъжа горко решавам , че чрез учение може и да разреша проблема. Дай да видим древните учения кви ли отговори дават на тези мойте перипетии и как ли да се справя с тях. Първо Кабала. Аз все дето викам, че човек сам решавал пък там- човек нямал бил свободна воля ами само можел да я прояви в едно направление да си смени средата. Речено-сторено. Ще започнем от това. Ново жилище-нов късмет, но за да е всичко наред ще ползваме Фън-Шуй. Пък то информация да искаш и книжки бол на пазара и в интернет има. Чета си аз това тук за късмет онова там за пари, докато по едно време....
" Ако имате огледало в спалнята и то гледа точно срещу семейната спалня това предразполага към изневери".... Брех... Като ме налегнаха едни кахърни спомени. Че то де що правехме ремонти с тоя моя хубостник в панелката, въртим сучим пък огледалото все срещу спалнята уж за "по така"..... Мамка ти и огледало. Аз да обвинявам човека във всички смъртни грехове пък то ти да си било виновно и главна причина за нещастието ми. И парченце няма да сложа в новата си спалня от теб. Да,.... но вече подписах присъдата... както се казва подпечатахме я в бракоразводния отдел. То е ясно "моя" вече е "бившия", но да му мисли обаче следващия. Хубав-грозен ще се гледа в банята. Защото влезе ли в спалнята ще е без странични наблюдатели... пък каквото сабя покаже cais3
Върнете се в началото Go down
Нежна
Зяпач
Зяпач
Нежна


Брой мнения : 34
Registration date : 19.11.2007

Огледалото / съвременна приказка по Фън Шуй/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото / съвременна приказка по Фън Шуй/   Огледалото / съвременна приказка по Фън Шуй/ Icon_minitimeВто Ное 20, 2007 10:40 pm

4_1_217 Хахахах,страхотно е ,сапфира.Браво .
Върнете се в началото Go down
сапфира
Зяпач
Зяпач
сапфира


Брой мнения : 18
Registration date : 20.11.2007

Огледалото / съвременна приказка по Фън Шуй/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото / съвременна приказка по Фън Шуй/   Огледалото / съвременна приказка по Фън Шуй/ Icon_minitimeСря Ное 21, 2007 10:51 am

Понякога и в най-тъжните моменти се появяват неща, които могат да върнат смеха ти. А няма по-голям лекар от него. Пък то верно тъй си пише във Фън Шуй така че имайте едно наум 4_1_217 . Благодаря!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Огледалото / съвременна приказка по Фън Шуй/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото / съвременна приказка по Фън Шуй/   Огледалото / съвременна приказка по Фън Шуй/ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Огледалото / съвременна приказка по Фън Шуй/
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be You :: ИЗКУСТВО :: Проза-
Идете на: